به نام خداوند سبحان

بازديدکننده عزيز؛

سلام

حضور شما را در پايگاه اطلاع رسانی شهرداری شيراز گرامی داشته و برای بازديدتان از اين پايگاه وب تشکر و قدردانی می نمايم. ان شاء الله که اين پايگاه بتواند پاسخگوی نيازهای همه مراجعين خود باشد.

مخاطب گرامی، با توجه به پيشرفت روزافزون تکنولوژی اطلاعات و در راستای تحقق بخشيدن به اجرای طرح دولت الکترونيکی، از ابتدای سال 1379 به منظور ارائه خدمات مختلف به شهروندان و مخاطبين شهرداری و همچنين ارائه خدمات اينترنتی به واحدهای تابعه شهرداری، پايگاه اطلاع رسانی و اينترنت شهرداری شيراز راه اندازی شد و هم اکنون به عنوان يکی از واحدهای فعال شهرداری خدمات خود را به شهرداری شيراز و مخاطبين بزرگوار خود ارائه می دهد.

اين پايگاه پس از خريداری و نصب سخت افزار و نرم افزار مورد نياز  و همچنين فراهم نمودن امکانات مخابراتی، از مرداد ماه 1379 شروع به ارائه خدمات مختلف خود نمود. اين خدمات به طور کلی به دو گونه تقسيم شده اند: يکی ارائه خدمات اينترنتی به شهرداری شيراز و واحدهای تابعه و ديگری طراحی و پشتيبانی پايگاه وب شهرداری. از ارديبهشت ماه 1381 نيز طراحی نسخه دوم پايگاه وب شهرداری آغاز و هم اکنون محصول آن در اختيار مخاطبين گرامی قرار گرفته است.

در پايان لازم می دانم از زحمات آقای مهندس شهاب مباشری جهت طراحی نسخه اول پايگاه وب شهرداری و همچنين همکاران بنده، آقای يزدان پارساپور و خانم راحله حسینی کمال تشکر و سپاسگزاری را بنمايم.

موجب امتنان خواهد بود اگر شما بازديدکننده عزيز، نظرات خود را به نشانی پستی webmaster@shirazcity.org ارسال نماييد.

  

محمد جواد مطلع

مسؤول پايگاه اطلاع رسانی و اينترنت